محل تبلیغات شما

جلسه پنجم از دوره شصت و هشتم، سری کارگاه‌های آموزشی کنگره 60، ویژه مسافران و همسفران سفر دوم، به استادی و نگهبانی مهندس و دبیری مسافر مهدی با دستور جلسه OT»، در روز چهارشنبه مورخ 98/11/10 ساعت 9 آغاز به کار کرد.

در این جلسه مهندس دژاکام با مروری بر پیدایش روش درمان در کنگره 60 بیان داشتند:

گاهی اوقات خداوند خودش می‌خواهد که راهی باز بشود. در قبل از پروسه درمان، من اعتقادی به درمان نداشتم، من باور داشتم که چیزی به نام ترک امکان‌پذیر نیست و کسی که درگیر مواد مخدر شد، تمام شد و دیگر هیچ راهی ندارد. من در نقطه شروع، فقط خواستم که مصرفم را کنترل کنم، یعنی من یک بیمارم و باید داروی مصرفی‌ام را کنترل کنم، اگر مواد مصرفی من تریاک است دیگر نمی‌توانم حشیش مصرف کنم و اینکه چقدر بخورم؟ به میزانی که نشئه بشوم و نه بیشتر و به‌این‌ترتیب بود که DST شکل گرفت. من تا سه چهار روز گیچ بودم اما وقتی دیدم حالم خوب است آن موقع بود که فهمیدم راه درمان را پیداکرده‌ام. آن موقع بود که فهمیدم تمامی روش‌های ترک در دنیا از بیخ و بن غلط است. اگر مدعی هستید که درست است نمونه بیاورید و ما هم بیست هزار نفر نمونه می‌آوریم.

در سفر اول برای باز سازی سیستم ایکس از داروی او تی استفاده می شود

سیستم ایکس انسان را متعادل نگه می دارد

وظایف مرزبانان اجرای قوانین

جلسه ,درمان ,راهی ,کنم، ,ترک ,نمونه ,کنترل کنم، ,موقع بود ,بود که ,که فهمیدم ,را کنترل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ساعت مچی طرح گل گلی زنانه دخترانه 2020 lodytita فروشگاه عینک دودی یوگی اوه ضحی Verda's style haspalbmerass هارن وبلاگ مهندسی برق و کامپیوتر John's receptions